Wróć

ALTICA – dlaczego warto nam zaufać?

Accounting

Świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Dzięki nam Twoje finanse są bezpieczne. Na bieżąco dokonujemy analizy bilansów i przekazujemy informacje o stanie Twoich finansów,  przez co bez obaw możesz podejmować decyzje biznesowe i rozwijać swój biznes.

Law

Obsługa prawna Twojego biznesu jest niezwykle istotna. Każda firma działająca na rynku powinna mieć zapewnione wsparcie prawne, dzięki któremu zabezpieczy swój biznes przed ryzykiem płynącym z zewnątrz. Prowadzenie biznesu, jego rozwój to ciężkie, odpowiedzialne zadanie. Z pomocą odpowiednich fachowców realizacja zawodowych marzeń może okazać się o wiele łatwiejsza. Nasz zespół prawny tworzą radcy prawni specjalizujący się min. w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw, prawie własności intelektualnej i prawie nowoczesnych technologii. W celu zapewnienia całościowego wsparcia współpracujemy
z doradcami podatkowymi, ekspertami finansowymi, notariuszami i komornikami.

Tax

W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym, firmy muszą dbać zarówno o stabilność, jak i płynność finansową. Odpowiednie efekty można osiągnąć dzięki konsekwentnemu zarządzaniu oraz stosowaniu trafnych procesów w obszarze finansów. Z nami możesz minimalizować odprowadzane podatki zgodnie z prawem. Fachowa wiedza naszych ekspertów pomoże Tobie nie tylko prawidłowo rozliczyć się z fiskusem, czy rozwiązać wszelkie zagadnienia podatkowe, ale także podjąć właściwe decyzje biznesowe.

It

Nowoczesne technologie są obecnie wszędzie. Ich prawidłowe wykorzystanie w miejscu pracy to łatwiejsze i wygodne prowadzenie biznesu. Nasza oferta w zakresie IT przewiduje zarówno audyt Twojej infrastruktury informatycznej, jak również szereg rozwiązań technologicznych wspomagających rozwój Twojego biznesu. Bazujemy na produktach wiodących na rynku dostawców systemów informatycznych. Tworzymy autorskie rozwiązania technologiczne do zarządzania przedsiębiorstwami z różnych branż. Wierzymy w nowe technologie, które usprawniają Twoją firmę w efektywnym i inteligentnym działaniu. Usługi księgowe realizujemy przy wykorzystaniu nowych technologii.

Consulting

Wykorzystujemy ekspercką wiedzę, aby wpływać na bieżące sprawy Twojego biznesu. Nasze doradztwo jest świadczone na najwyższym poziomie. Pomagamy w planowaniu i przeprowadzaniu zmian organizacyjnych, jak również wspieramy wdrażanie działań rozwojowych.

Advisor

Nasz zespół tworzą eksperci z dziedziny księgowości, prawa, IT, finansów i HR. Połączyła nas pasja, z jaką wykonujemy swój zawód oraz wysokie standardy etyczne, których przestrzegamy w pracy zawodowej. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw z różnych branż. Dzięki połączeniu naszych kompetencji uwolnisz potencjał Twojego biznesu. Wiodące obszary Twojej działalności mogą być zarządzane z udziałem jednego, niezawodnego partnera.

Masz pytania?
Napisz do nas, a przygotujemy ofertę dla Ciebie!

Poproś o ofertę